| Type | Optical Fibers |
|---|---|
| Use | FTTP |
| Product Name | GCYFTY Duct Micro Air Blown Fiber Optic Cable |
| Fiber Count | 12~288 Cores |
| Fiber Type | Single Mode(G652D) |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Application | FTTH FTTB FTTX Network |
| Color | Customized |
| Fiber Type | SM/MM |
| Material | Plastic |
| Type | Optical Fibers |
|---|---|
| Use | FTTX |
| Product Name | Direct Buried GYTA53 Type Outdoor Fiber Optic Cable |
| Fiber Count | 12~288 Cores |
| Fiber Type | Single Mode Or Multi Mode |
| Type | Fiber Optic Cable, Cat 1 |
|---|---|
| Number Of Conductors | 2 |
| Fiber Count | 1~12 |
| Cable Weight | 10kg/km |
| Cable Diameter | 5.0*2.0mm |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Use | FTTH, FTTH |
| Network | 4g, 3G |
| Polishing Type | UPC,APC |
| Diameter | 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm,others |
| Type | Fiber Optic Cable, Cat 1 |
|---|---|
| Number Of Conductors | 1 |
| Product Name | Ftth Drop Cable |
| Application | Indoor/outdoor Drop Cable |
| Fiber Count | 1~4 |
| Type | Indoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Number Of Conductors | 1 |
| Cable Structure | Tight Buffer Cable |
| Mode | SM.MM |
| Fiber Type | G657A1, G657A2 |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Network | 4g, 3G |
| Product Name | GYCFY Air Blowing Micro Optical Fiber Cable |
| Fiber Type | Single Mode(G652D) |
| Fiber Count | 12~144 Cores |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Network | 4g, 3G |
| Product Name | GCYFTY Optical Fiber Cable |
| Fiber Type | G652D |
| Fiber Count | 2~288 Cores |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Number Of Conductors | 1 |
| Fiber Count | 1 Core |
| Fiber Mode | Single Mode |
| Fiber Type | G657A1 |