| Type | PLC 1X4, Mini Steel Tube PLC |
|---|---|
| Use | FTTH, FTTH |
| Model | 1*4 PLC Splitter Without Connector |
| Wavelength | 1260-1650nm |
| Application | FTTH FTTB FTTX Network |
| Type | PLC Splitter, LC/APC |
|---|---|
| Product Name | 1x32 Mini Type PLC Splitter |
| Fiber Type | G657A1 Or As Customers' Order |
| Diameter | 0.9mm |
| Operating Wavelength(nm) | 1260~1650 |
| Type | Testers &Tools |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 1 Year |
| Product Name | OTDR |
| Fiber Type | Single Mode |
| Type | Adapter, Sc/apc SM DX |
|---|---|
| Number Of Conductors | 2 |
| Color | Green/blue |
| Operating Temperature | - 40 To + 75 Degrees |
| Material | PC |
| Type | PLC Splitter |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 1 Year |
| Product Name | Cassette Type PLC Splitter |
| Size | 100x25x130mm(WxHxL) |
| Type | PLC Splitter |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 1 Year |
| Network | Wired LAN, 4g |
| Model | 1*2 Plc Splitter |
| Type | PLC Splitter |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 1 Year |
| Network | None |
| Application | LAN, WAN And Metro Networks |
| Type | PLC Splitter |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 1 Year |
| Network | Wired LAN |
| Product Name | 1x8 Cassette Plc Splitter SC/APC |
| Type | FTTx Solutions, Micro Steel Tube Type |
|---|---|
| Fiber | G657A1 |
| Fiber Count | 4 Cores |
| Connector Type | SC APC |
| Length | 0.5m/1m/2m/5m/customized |
| Type | Wavelength Division Multiplexing |
|---|---|
| Use | FWDM |
| Warranty Time | 2 |
| Network | 4g, 3G |
| Product Name | 1X2 FWDM |