| Type | WDM |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 3 |
| Network | 4g, 3G |
| Product Name | FWDM Steel Tube Type |
| Type | Wavelength Division Multiplexing |
|---|---|
| Use | FWDM |
| Warranty Time | 2 |
| Network | 4g, 3G |
| Product Name | 1X2 FWDM |
| Type | Tools, Testers &Tools |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Display Screen | 5.6 Inch Colored LCD (touch Screen) |
| Range | 120KM |
| Size | 227mmx 160mmx70mm |
| Type | Testers &Tools |
|---|---|
| Use | FTTX |
| Connector Type | SC LC FC ST(as Your Requirement) |
| Measurement Unit | DB/dBm/xW |
| Operation Voltage(V) | DC 3.3V~5.5V |
| Type | Testers &Tools |
|---|---|
| Use | Outdoor |
| Product Name | OTDR |
| Display Screen | 5.6 Inch Colored LCD (touch Screen) |
| Range | 120KM |
| Type | Fiber Optic Terminal Box |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Warranty Time | 2 |
| Network | Wired LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Product Name | Invisible Fiber Cable Terminal Box |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Use | FTTX |
| Warranty Time | 5 |
| Network | 4g, 3G |
| Product Name | SC APC To SC/APC FTTH Drop Cable Assembly |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Fiber | G657A |
| Material | LSZH |
| Color | Black |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Use | FTTX |
| Product Name | 2~24 Core Super Mini UniTube Air Blown Fiber Optic Cable |
| Fiber Count | 2~24 Cores |
| Fiber Type | Single Mode |
| Type | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Product Name | FTTH Drop Cable |
| Fiber Count | 1~4 Fibers |
| Fiber Type | Singlemode(G652D,G657A) Or Multimode |