| Type | FWDM |
|---|---|
| Use | FTTX |
| Product Name | 3 Port FWDM |
| Operating Wavelength | 1310nm,1490nm,1550nm |
| Ports | 3 Ports |
| Type | Enterprise Wireless Access Point |
|---|---|
| Product Name | Fiber Optic Adapter |
| No Of Fiber | 1 |
| Connector Type | SC APC |
| Material | PC |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Use | FTTA |
| Model Name | Ttap For OptiTap Adapter |
| Feature | Compatiable With Optitap ( Corning ) , H Connector ( Amphenol ) |
| Cable Type | Flat Drop Cable 3.0mm,5.0mm, Flat 2.0*3.0mm |
| Type | Fiber Optic Cable, Fiber Optic Patch Cord |
|---|---|
| Number Of Conductors | 1 |
| Connector Type | SC/APC |
| Fiber Type | Singlemode 9/125 |
| Jacket Color | Yellow |
| Type | FWDM |
|---|---|
| Use | FTTX |
| Product Name | CWDM Filter Multiplexer For WDM Add/drop Systems |
| Operating Wavelength Range | 1260~1620 Nm |
| Channel Spacing | 20 Nm |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Use | FTTA |
| Model Name | Waterproof Optical Connector |
| Feature | Compatiable With Optitap ( Corning ) , H Connector ( Amphenol ) |
| Cable Type | Flat Drop Cable 3.0mm,5.0mm, Flat 2.0*3.0mm |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Use | FTTA |
| Model Name | OptiTap Connector |
| Feature | Compatiable With Optitap ( Corning ) , H Connector ( Amphenol ) |
| Cable Type | Flat Drop Cable 3.0mm,5.0mm, Flat 2.0*3.0mm |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Use | FTTA |
| Model Name | SC/APC Waterproof Connector |
| Cable Type | Flat Drop Cable 2.*3.0mm,3.0mm ,5.0mm |
| Waterproof | IP68 |
| Type | Fiber Adapter & Connectors |
|---|---|
| Use | FTTA |
| Model Name | Waterproof Fast Connector For Huawei |
| Cable Type | Flat Drop Cable 2.*3.0mm,3.0mm ,5.0mm |
| Waterproof | IP68 |
| Type | CCWDM |
|---|---|
| Use | FTTH |
| Channel Number | 4CH, 8CH Or 16CH |
| Structure | Mux Or Demux |
| Channel Spacing | 20nm |